60. numer magazynu Gifts Journal

Już wkrótce ukaże się 60 numer magazynu Gifts Journal. Co będzie można znaleźć w najnowszym wydaniu?
Na jakie nowości oraz informacje natraficie Państwo w numerze?Najnowszy Gifts Journal to przede wszystkim podsumowanie 13. edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Trzynastka okazała się bardzo szczęśliwa i pomyślna dla RemaDays Warsaw – targi odwiedziło prawie 21 tys. gości z 50 krajów.
Poznacie Państwo zwycięzców konkursów targowych: Korony Reklamy, The Prize for Innovations, Gifts of the Year. Catalogue of the Year. Dowiecie się Państwo jak tegoroczną imprezę targową ocenili zwiedzający w specjalnej ankiecie rozesłanej po zakończeniu RemaDays Warsaw.
W 60. numerze „Gifts Journal” tradycyjne rubryki o ludziach z branży. Na łamach magazynu redakcja składa życzenia firmom, które w 2017 roku obchodzą swoje okrągłe jubileusze. Przeczytacie Państwo także – o gadżetach, które sprawią, że wypoczynek na łonie natury będzie jeszcze bardziej przyjemny. Wydania o tej porze roku, kiedy pogoda dopisuje sprawi, że nawet sprawy służbowe a zwłaszcza lektura Gifts Journala będą prawdziwą przyjemnością.
Co na sklepowych półkach, odwiedziny Facebooka „Pół żartem pół serio” – tego dowiecie się Państwo w pozostałych rubrykach.
Oczywiście w numerze czeka na Państwa o wiele, wiele więcej. Serdecznie zapraszamy do lektury. Warto!