Emocje w zenicie

Zakończenie głosowania w konkursach „Gifts of the Year” i „Catalogue of the Year”, wręczenie nagrody w „Loterii dla zwiedzających” i drugi dzień RemaCongress. Tak w skrócie można podsumować to co działo się w Ptak Warsaw EXPO podczas największej branżowej imprezy wystawienniczej w Europie Środkowej. Targi Remadays Warsaw 2017, dziś przekroczyły półmetek.
Która firma będzie mogła pochwalić się najlepszym gadżetem i katalogiem roku? Odpowiedź na to pytanie poznamy w piątek. Wystawcy z niecierpliwością będą oczekiwać na wyniki konkursów, bo przecież wyróżnienia przyznawane są przez samych zwiedzających, a to nie tylko prestiż, ale także możliwość wejścia na rynek reklamowy przez szeroko otwarte drzwi. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas tradycyjnego „Śniadania biznesowego” w którym uczestniczyć będą partnerzy programu „Solidni w biznesie”. To właśnie oni jako pierwsi zapoznają się z ostatecznymi rozstrzygnięciami, a tym samym zyskają możliwość najszybszego nawiązania bezpośredniego kontaktu z wyróżnionymi przedsiębiorstwami. Jego początek jutro w samo południe. Podczas gdy laureatów w rywalizacji „Gifts of the Year” i „Catalogue of the Year” poznamy w ostatnim dniu targów RemaDays Warsaw 2017, to już dziś swoje wielkie emocje przeżywali zwiedzający. O godzinie 14.00 w hali E na stoisku A2 poznaliśmy szczęśliwca, który wziął udział w „Loterii dla zwiedzających”. Ostatecznie centrum wystawiennicze Ptak Warsaw EXPO z laptopem Apple Pro 13.3 Retina i drukarką GP Deskjet Advantage 3635 opuściła Pani Monika Wróbel z firmy Jagatex. Serdecznie gratulujemy, życząc aby wysokiej klasy sprzęt komputerowy pomógł w realizacji wszystkich celów.
W czwartek w nowoczesnej sali konferencyjnej słuchacze mogli wziąć udział w wykładach w ramach RemaCongress. Dzisiejsze szkolenia prowadzili m.in. specjaliści z firmy Promedia. Wysoka frekwencja jest dowodem na to jak wielkim zainteresowaniem cieszą się prelekcje i wykłady prowadzone podczas piątej co do wielkości branżowej imprezy wystawienniczej na świecie.
A już jutro ostatni dzień RemaDays Warsaw 2017.