European Suppliers Book – 5 wydanie już wkrótce

Już we wrześniu do pięciu tysięcy agencji reklamowych z 24. krajów całej Europy trafi piąte wydanie katalogu – European Suppliers Book. Jego zasięg zwiększy się po wysyłce do odbiorców drogą elektroniczną. Z tej jedynej na rynku publikacji w wersji online skorzysta 25 tysięcy firm z 33 krajów Starego Kontynentu. Jakie zalety daje obecność w tym katalogu oraz jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie tej publikacji? Główną zaletą katalogu jest wsparcie działalności eksportowej oraz dotarcie do dystrybutorów i agencji reklamowych w Europie. Korzyści czerpią zarówno reklamodawcy jak i użytkownicy tego wydawnictwa.
Magnesem przyciągającym reklamodawców są: ogólnoeuropejski zasięg katalogu, który dociera do ponad 30 tys. firm z branży reklamowej, możliwość efektywniejszego dotarcia do rynku oraz baza 5000 firm do których wysyłany jest katalog z pełnymi danymi kontaktowymi.
Dla użytkowników katalogu ESB czeka baza sprawdzonych dostawców z Europy. Dzięki wyszukiwarkom po słowach kluczowych łatwo odnajdą poszukiwaną firmę. Posiadanie niniejszej publikacji to także otrzymywanie specjalnego newslettera z promocjami i nowościami produktowymi.
ESB to również pozytywne opinie od dotychczasowych reklamodawców i czytelników:

Otrzymałem od Państwa egzemplarz magazyny European Suppliers Book. Katalog okazał się przydatnym źródłem w poszukiwaniu firm i ofert w branży reklamowej co pozwoliło mi odnaleźć ciekawe oferty produktowe dla moich klientów.
Alex
CreaticePromotions Limited
Wielka Brytania

Nasze regularne reklamy w European Suppliers Book dostarczają nam wartościowe kontakty do dystrybutorów z wielu krajów Europy-a to wszystko przy bezkonkurencyjnym stosunku ceny do usługi.
Sascha Behrendt
Bemag Behrendt Marketing Group

Niemcy

ESB jest dla nas ciekawą propozycją. Przez ostatni rok korzystaliśmy z tego narzędzia i uważam że sprawdza się . Największa jego wartością jest dla mnie comiesięczny newsletter oraz rozbudowana baza baza mailingowa.
Mariusz Szandecki
Sandex
Polska

Katalog ESB to doskonała forma przypomnienia, a jednocześnie reklamy wystawców i Firm produkcyjnych. Klienci poszukujący danego towaru ,szybko i łatwo mogą znaleźć dane Firm oferujących poszukiwany towar.
Jerzy Polak
A&J
Polska

Nowatorskie rozwiązania wspierające działalność eksportową i zastosowane w ESB integrują całą europejską branżę reklamową i dają możliwość szybkiego nawiązania i poszerzania kontaktów biznesowych. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.esbook.eu.