Packaging Materials, Photo Creation – Poznaj sektory RemaDays Warsaw

Podczas RemaDays Warsaw teraz aż 10 sektorów targowych. Co przygotował organizator targów dla firm z sektorów Packaging Materials i Photo Creation?

Packaging Materials to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach specjalizujących się w produkcji opakowań i dodatków. Zwiedzający poszukujący odpowiednich rozwiązań dla swoich firm na pewno znajdą tutaj interesującego wystawcę. W tym segmencie znajdziecie Państwo bogata ofertę, która obejmuje opakowania fasonowe, klapowe, kaszerowane, kartony, puszki, ozdobnik, materiały samoprzylepne. Ten sektor to obowiązkowy przystanek dla firm transportowych, gastronomicznych czy firm poszukujących oryginalnej formy reklamy. Podczas targów sektor Packaging Materials będzie oznaczony kolorem brązowym z ikonką opakowania.

Sektor PHOTO to idealna przestrzeń dla firm, które dostarczają klientowi nowoczesnych rozwiązań reklamowych opartych na przekazie fotograficznym. W dzisiejszym świecie wprawne łączenie obrazu fotograficznego z grafiką komputerową przekłada się na dużą skuteczność w docieraniu komunikatu reklamowego. Firmy zajmujące się zatem fotografią reklamową i produktową, foto 3d, fotografią internetową, fotografią wielkoformatową, a także oferujące foto książki, foto kalendarze, fototapety oraz banki zdjęć z pewnością odnajdą się w tym sektorze! Na RemaDays sektor Photo oznaczony będzie kolorem ciemnozielonym z ikonką aparatu.