Poznaj wystawców RemaDays Warsaw 2018

Trwają intensywne przygotowania do targów RemaDays Warsaw 2018, które odbędą się w dniach 7-9 lutego w halach Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Już teraz możecie zapoznać się Państwo z listą wystawców dostępnej na stronie remadays.com. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z wyszukiwarką produktową, powiązaną z katalogiem produktowym Adbox.

Na stronie internetowej targów mają Państwo możliwość zapoznania się z informacjami o wystawcach, którzy zaprezentują się podczas Targów RemaDays Warsaw 2018. Za pomocą wyszukiwarki można znaleźć konkretnego wystawcę po nazwie, numerze stoiska, słowie kluczowym lub odpowiedniej kategorii.

Podczas targów RemaDays dystrybuowane będzie specjalne, targowe wydanie katalogu produktowego Adbox – inspiracje reklamowe. Na stronie internetowej targów RemaDays Warsaw pojawiła się wyszukiwarka produktowa, dzięki której blisko 84 tys użytkowników strony internetowej przez cały rok ma możliwość poznania i zainspirowania się produktami z szerokiego grona dostawców branży reklamowej.