Reklamowa fala dotarła do stolicy

Na ten moment czeka się cały rok. W centrum wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO wystartowała trzynasta edycja Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Od dziś aż do piątku wystawcy prezentują najnowsze osiągnięcia w dziewięciu sektorach aktywności. Już po pierwszym dniu największej imprezy branżowej w Europie Środkowej można założyć, że tegoroczne spotkanie specjalistów będzie pod każdym względem rekordowe.

Niemal co roku warszawska impreza cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających. Tym razem w Nadarzynie swoje produkty i usługi prezentuje ponad siedmiuset wystawców z kilkunastu krajów Starego Kontynentu, ale nie tylko. Stały wzrost liczby zwiedzających powoduje, że organizator wprowadza coraz to nowe udogodnienia. Już po przekroczeniu progu Ptak Warsaw EXPO na gości czekał specjalny informator zawierający praktyczne wskazówki dotyczące imprezy, a więc lokalizacja stoisk, informacja o punktach gastronomicznych i Relax Zone, przegląd targowych nowości i wiele innych. Dzięki poręcznemu wydawnictwu łatwiejszy stał się dostęp do szatni, czy punktu kurierskiego. Tradycyjnie na wszystkich którzy zdecydowali się na odwiedzenie stolicy Polski na dworcu kolejowym Warszawa Zachodnia i na lotnisku Chopina czekały specjalne autobusy, które dzięki współpracy z Policją szybko i sprawnie dowiozły gości pod sam kompleks wystawienniczy. Na przystankach końcowych można było skorzystać z pomocy hostess. Swoją ofertę przygotowała także firma Mytaxi, która gwarantuje jednorazową zniżkę w wysokości 50 złotych na pierwszy przejazd dla użytkowników aplikacji Mytaxi (zniżka po wpisaniu kodu: RDW17). Dla wszystkich którzy zdecydowali się dotrzeć do Nadarzyna samochodem czeka prawie 7 tysięcy miejsc parkingowych.
Inauguracyjny dzień RemaDays Warsaw 2017, był także początkiem towarzyszącego targom RemaCongress. Dziś w roli prelegentów wystąpili m.in. przedstawiciele firmy Texet. Środa to także pierwszy dzień targowych emocji. Wyłonieni zostali laureaci prestiżowych konkursów – „Korony Reklamy” i „The Prize for Innovation. Przyznane zostały także wyróżnienia w „rywalizacji” na najlepsze gadżety roku – „Gifts of the Year” – w głosowaniu online. A to dopiero początek. Goście targów już dziś mogli zgłosić swój akces do loterii dla zwiedzających. Aby wziąć udział w losowaniu cennej nagrody wystarczy wrzucić swoją wizytówkę do specjalnej urny zlokalizowanej na stoisku organizatora i… poczekać na czwartkowe rozstrzygnięcia.
O godzinie 20.00 w klubie „Arco” rozpoczęła się tradycyjna Gala Wystawców.