Technology Park, Printing House – Poznaj sektory RemaDays Warsaw

Podczas RemaDays Warsaw teraz aż 10 sektorów targowych. Co przygotował organizator targów dla firm z sektorów Technology Park oraz Printing House?

Technology Park to sektor targów stworzony specjalnie z myślą o firmach oferujących nowoczesne rozwiązania produkcyjne związane z branżą reklamową. Różnorodność rozwiązań oraz technologie stoją na najwyższym światowym poziomie. Wszelkie nowinki technologiczne są domeną tego sektora. W Technology Park znajdą Państwo: maszyny do znakowania, hafciarki, maszyny poligraficzne, plotery, maszyny UV, lasery, media do druku, frezarki, producentów kasetonów, materiały do produkcji reklam (plastik, szkło, metal itp). Podczas targów sektor Technology Park będzie oznaczony kolorem czarnym z ikonką zębatek.

Printing House jest to sektor targowy stworzony zwłaszcza z myślą o firmach związanych z poligrafią – drukiem oraz komponentami do druku. W trakcie trzech dni trwania targów eksperci zaprezentują najnowsze produkty i usługi z różnych dziedzin branży poligraficznej. Printing House to propozycja dla wszystkich firm związanych z szeroko rozumianą branżą poligraficzną, tą tradycyjną jak i cyfrową, do szybkiego druku biurowego. Znajdziecie tu Państwo: specjalistów od usług druku – offsetowego,cyfrowego, sitodruku, tampodruku, haftu, termotransferu, druku wielkoformatowego, znakowania, uszlachetnień:tłoczenia, foliowania, lakierowania itp. Na targach RemaDays sektor Printing House oznaczony będzie kolorem żółtym z ikonką drukarki.